3D Group
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

3D Group

Oficjalne Forum Grupy 3 Kierunku Informatyka
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Możliwość edycji własnych postów

Go down 
4 posters

Czy (po przeczytaniu treści postu) chcecie mieć możliwość edycji WŁASNYCH postów?
TAK
Możliwość edycji własnych postów Vote_lcap89%Możliwość edycji własnych postów Vote_rcap
 89% [ 8 ]
NIE
Możliwość edycji własnych postów Vote_lcap11%Możliwość edycji własnych postów Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 9
 
Poll closed

AutorWiadomość
Maccciek
Admin



Liczba postów : 37
Age : 34
Skąd : Łódź
Registration date : 01/10/2008

Możliwość edycji własnych postów Empty
PisanieTemat: Możliwość edycji własnych postów   Możliwość edycji własnych postów Icon_minitimeWto Paź 21, 2008 9:40 pm

Padł pomysł, aby użytkownicy naszego forum mieli możliwość edycji własnych postów.
Tak, jak już tłumaczyłem w którymś z postów - ma to swoje plusy i minusy.
Jeżeli pomylicie się w treści wiadomości, to faktycznie brak możliwości edytowania tego, co się napisało jest denerwujący.
Z drugiej jednak strony taka możliwość sprawi, że użytkownicy forum staną się "bezkarni", bo wszystko, co napiszą, będą mogli później zmienić.
Decyzję zostawiam więc WAM (czekam na co najmniej 5 głosów i działam zgodnie z wynikami ankiety Wink )
Powrót do góry Go down
http://3dgroup.niceboard.net
visnia
Grupa D3



Liczba postów : 9
Age : 35
Skąd : Zgierz
Registration date : 06/10/2008

Możliwość edycji własnych postów Empty
PisanieTemat: Re: Możliwość edycji własnych postów   Możliwość edycji własnych postów Icon_minitimeWto Paź 21, 2008 9:46 pm

Pewnie ze to jest dobre, a jesli ktos sie narazi i palnie glupote lub obrazi kogos nie ladnie, to jaki w tym problem zeby go dorwac na uczelni? Very Happy joke ale powinienes zrobic to edytowanie.
Powrót do góry Go down
Maccciek
Admin



Liczba postów : 37
Age : 34
Skąd : Łódź
Registration date : 01/10/2008

Możliwość edycji własnych postów Empty
PisanieTemat: Re: Możliwość edycji własnych postów   Możliwość edycji własnych postów Icon_minitimeWto Paź 21, 2008 9:48 pm

hehe Wink ok Wink Poczekam tylko jeszcze na opinie kilku innych osób i jak wszyscy są za, to nie ma problemu - edycja będzie Wink
Powrót do góry Go down
http://3dgroup.niceboard.net
itheon
Grupa D3



Liczba postów : 23
Registration date : 06/10/2008

Możliwość edycji własnych postów Empty
PisanieTemat: Re: Możliwość edycji własnych postów   Możliwość edycji własnych postów Icon_minitimeWto Paź 21, 2008 10:46 pm

jestem za editem

tylko jak wziąć udział w ankiecie Question
nie można glosować ankieta jest ustawiona !!!!!!!! Suspect
Powrót do góry Go down
Dawid
Grupa D3
Dawid


Liczba postów : 47
Registration date : 06/10/2008

Możliwość edycji własnych postów Empty
PisanieTemat: Re: Możliwość edycji własnych postów   Możliwość edycji własnych postów Icon_minitimeWto Paź 21, 2008 11:09 pm

Wyłączenie edit'a jest dobre przy dużych forach, nie tam gdzie ludzie (można tak powiedzieć) się znają na co dzień

Swoją drogą chyba mamy wyłączną możliwość głosowania albo ja jej nie widze...
Powrót do góry Go down
Maccciek
Admin



Liczba postów : 37
Age : 34
Skąd : Łódź
Registration date : 01/10/2008

Możliwość edycji własnych postów Empty
PisanieTemat: Re: Możliwość edycji własnych postów   Możliwość edycji własnych postów Icon_minitimeWto Paź 21, 2008 11:38 pm

No jasne, ze ankieta jest ustawiona. Jeszcze Wam posty skasuje I bedzie spokoj ;P Nie no, zart oczywiscie. By błąd w ustawieniach, teraz już możecie głosować. Za dodanie uprawnień do edycji wezmę się jutro Wink Do zobaczenia Wink
Powrót do góry Go down
http://3dgroup.niceboard.net
Maccciek
Admin



Liczba postów : 37
Age : 34
Skąd : Łódź
Registration date : 01/10/2008

Możliwość edycji własnych postów Empty
PisanieTemat: Re: Możliwość edycji własnych postów   Możliwość edycji własnych postów Icon_minitimeSro Paź 22, 2008 8:22 pm

Tak jak mówiłem - czekałem do min. 5 głosów. Wyniki: 6 osób ZA i 1 przeciwko (i to nie byłem ja ;P). Czyli macie edita. Już biorę się za ustawienia Wink
Powrót do góry Go down
http://3dgroup.niceboard.net
Dawid
Grupa D3
Dawid


Liczba postów : 47
Registration date : 06/10/2008

Możliwość edycji własnych postów Empty
PisanieTemat: Re: Możliwość edycji własnych postów   Możliwość edycji własnych postów Icon_minitimeSro Paź 22, 2008 8:24 pm

Czy to nie był przypadkiem jakiś moderator który może edytować posty?
Powrót do góry Go down
Maccciek
Admin



Liczba postów : 37
Age : 34
Skąd : Łódź
Registration date : 01/10/2008

Możliwość edycji własnych postów Empty
PisanieTemat: Re: Możliwość edycji własnych postów   Możliwość edycji własnych postów Icon_minitimeSro Paź 22, 2008 8:55 pm

Dawid napisał:
Czy to nie był przypadkiem jakiś moderator który może edytować posty?

Ale kto/kiedy?

Co do edita to już macie tę opcję włączoną. Jakby komuś coś nie działało, to piszcie.
Powrót do góry Go down
http://3dgroup.niceboard.net
Dawid
Grupa D3
Dawid


Liczba postów : 47
Registration date : 06/10/2008

Możliwość edycji własnych postów Empty
PisanieTemat: Re: Możliwość edycji własnych postów   Możliwość edycji własnych postów Icon_minitimeSro Paź 22, 2008 9:20 pm

Chodziło o ten jeden głos który pozostał.

No nic, to chyba temat do zamknięcia.
Powrót do góry Go down
Maccciek
Admin



Liczba postów : 37
Age : 34
Skąd : Łódź
Registration date : 01/10/2008

Możliwość edycji własnych postów Empty
PisanieTemat: Re: Możliwość edycji własnych postów   Możliwość edycji własnych postów Icon_minitimeSro Paź 22, 2008 9:26 pm

Dawid napisał:
Chodziło o ten jeden głos który pozostał.

No nic, to chyba temat do zamknięcia.

Haha, nie wiem, nie wnikam kto jak głosował. Edita już macie Wink
Temat zamykam.
Powrót do góry Go down
http://3dgroup.niceboard.net
Sponsored content





Możliwość edycji własnych postów Empty
PisanieTemat: Re: Możliwość edycji własnych postów   Możliwość edycji własnych postów Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Możliwość edycji własnych postów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
3D Group :: Forum 3D Group :: Pomysły-
Skocz do: